| anonim_4396 a întrebat:

Ce fac, ce nu fac, tot peste baieti vagabonzi dau.De cateva zile umblu cu un baiat,care e unul dintre cei mai smecheri din oras, iar pe langa asta el are si prietena de 7 ani.Eu la inceput am vorbit vreo 2 luni cu el pe internet si mi-a spus ca nu are prietena, dar ieri mi-a recunoscut ca are.Pe langa asta el este foarte gelos, este cand si vorbeste urat cu mine si eu nu am voie sa ies cu un alt baiat nici macar la un suc, pentru ca el afla.Sincer m-am cam atasat de el si nu prea stiu ce sa fac, mai ales ca ieri am facut cate ceva cu el si nu as vrea sa ne despartim.

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Bun,ne-ai spus, acum stim.
Tu, insa, care traiesti toate astea zi de zi, spune-mi te simti mandra de tine, te placi?
De ce insisti sa-ti strici viata inainte sa ti-o incepi?

| crazy_5962 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa te desparti de el, in primul rad punete in locul prietenei lui, tie cum tiar pica daca ai afla ca iubitul te de 7 ani se vede cu alta fata, cred ca deloc bine.In plus despre faptul ca ai facut ceva cu el nu stiu ce sa spun(nu cred ca valoreaza atat de mult asta) incat sa te lasi sa spunem,, calcata in picioare"inteleg ca poate te.ai atasat de el, dar niciun baiat nu merita sa suferi tu.In plus o sa fi nefericita si cu el si fara el din cauza ca este foarte gelos.Si gelozia dusa la extrem intr.o relatie nu aduce un final prea bun(asta stiu din proprie experienta). Sper ca team ajutata.Mult Succes!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dacă VREI să ai de suferit, atunci poţi continua "relaţia" - dacă NU, atunci TREBUIE s-o termini chiar azi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai si suporti consecintele lui atunci, daca din cauza acelor "cateva" ce ati facut voi nu te poti desparti de el. Sper ca nu e prea greu de inteles pentru tine raspunsul meu.

| Ekcstsy a răspuns:

Te-ai condamnat pe viata, ti-ai pus singura streangul, ti-ai impins singura scaunul de sub picioare... Mai vrei? Te-a mancat acum scarpina-te. Si aici de ce ai postat? Sa te lauzi ca umbli cu smecheri? E vreo intrebare in postarea ta sau nu vad eu bine? Eu zic ca sa nu fii "condamnata" pe viata sa incerci sa-l lasi.

| EuDoru a răspuns:

Sa inteleg ca el"cel mai smecher din oras"este prietenul fostului prieten la care i-ai facut un oral si sa mai inteleg ca acum i-ai facut si lui un... cevatongue si nu te induri sa-l pierziwinking