| xXEmYXx a întrebat:

Ce fac daca iubita mea s-a despartit de mine si eu inca o iubesc mult? Ea s-a despartit de mine, dar mereu ma cauta sa vorbim ca sunt singurul ei prieten bun zice ea, dar eu sufar and ii aud vocea. Va rog niste ajutor?!

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Spune-i ca tuh mai ti la ea si ea mai tine la tine si impacativa.

| *Lyttle.me* a răspuns:

Hey hey!
E clar ca tine la tine.e evident, daca intelegi mai bine asa.
Intreab-o tu pur si simplu daca mai simte ceva pentru tine si ca... daca te considera un prieten foarte bun de ce nu puteti continua relatia. Vezi ce vrea cu adevarat.

| Abbyka23 a răspuns:

Inseamna ca inca tine la tinewinking

| simona_2792 a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa-i zici si ei faptul ca tii la ea si ca suferi foarte tare in urma celor intamplate si ca iti este foarte greu sa-i auzi si glasul. daca o sa te ignore insemna ca nu`i pasa de ce simti uh... daca o sa te intelega si vrea sa fiti doar prieteni o sa zica sa nu ma tineti legatura daca tine la tine cu adevarat o sa-ti zica ca si ei ii e greu ca nu sunteti impreuna incerca asa baftahappy