| Garrix2004 a întrebat:

Ce faceți cand aveți nevoie de îmbrățișare dar nu are cine sa va o ofere? Eu sunt băiat dar câteodată chiar simt nevoia de o îmbrățișare dar de cele mai multe ori imi gasesc altă activitate să uit de această nevoie.

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Te poți îmbrățișa singur, chiar e o senzație plăcută. Știu asta de la psihoterapeut.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mama, sora, fratele, tatal... sunt multi care ar putea sa te imbratiseze, la ordinea zilei.

| Sofer a răspuns:

Simplu. Merg la iubita mea sa îmi ofere o îmbrățișare.

| Goete a răspuns:

Imbratisez un copac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comanda o păpușă gonflabila, și asa am văzut ca unii de pe aici se folosesc de "ele" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau drumul la muzică și încep să dansez. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Suntbaiat123456789 a răspuns:

Dacă ai un frate sau o soră mai mică, roagă-l/roag-o să îți dea o îmbrățișare. Câți ani ai?

| deathdiana a răspuns:

Cauti pe cineva care sa-ti ofere