| Dariusprds a întrebat:

Am nevoie de o imbratisare...ma simt atat de trist, singur.

Răspuns Câştigător
| Andrewquq a răspuns:

Încearcă să găsești ceea ce ai nevoie la prietenii tăi.
Eu am doar 2, însă foarte buni. Ne ajutam reciproc in orice probleme, in ciuda faptului că în societatea românească se încurajează competiția cu ceilalți (ceea ce crează o ură față de... restul; cred că acea competiție ar trebui sa fie cu noi, eu de azi sa fiu mai bun decât cel de ieri) și eu unul vad din ce in ce mai puțini OAMENI și mai putina afecțiune, chiar și între rude.
In cazul in care asta nu ajută, vorbește cu un adult sau un psiholog. Nu e o rușine, și eu am fost, însă se pare că nu era necesar.

4 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Imbratiseaza un copac, poti chiar sa si vorbesti el

| Justme1997 a răspuns:

Recomand o pisica, preferabil blândă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.top-shop.ro/dormeo-softest-warm-hug-set?sc_content=12277_5
Cică asta ar funcționa.

| leiidinbanie4 a răspuns:

Spune-i maica-tii, sigur te va lua in brate.