| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Ce faceti cand sunteti tristi, nu aveti cu cine vorbi, nici cui sa ii aratati afectiune? straight face

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Citesc,scriu sau ascult "Vacanta Mare"...

| mgtow a răspuns:

Indur suferinta in sufletul meu.

| Silvia a răspuns:

Stăm eu şi muzica mea, ca doi prieteni vechi.

| Zuzu6235 a răspuns:

Mai intru pe TPU si mai postez cate un raspuns sau o intrebare. si eu as vrea sa am pe cineva caruia pot sa ma descarc fara sa ma judece gresit. am prieteni, dar nu sunt f buni ascultatori ori nupot sa le zic chiar totul.intr-un final tot singuri suntem.

| Liviu_2019 a răspuns:

Idem Misogin.

| Andrei69 a răspuns (pentru Liviu_2019):

Idem misogin&liviu_2019

| victtor a răspuns:

Incerci sa te descarci... posibil unei persoane e mai de ajutor

| Kesariona a răspuns:

Unii zic ca se duc la prieteni. Eu n-am asa ceva.
Unii zic ca indura. Ehh, e un fel de a zice.
Unii zic ca isi revin. Eu pur si simplu nu pot si am urasc pentru ca sunt atat de slaba.
Unii zic ca asculta muzica. Oh da. E una dintre singurele mele scapari. Nu stiu, nu-mi explic cum ar fi viata mea fara muzica. ( rock, nu mainstream sau tampeniile din ziua de azi -.- )

| tod a răspuns:

Pentru asta sunt facuti prieteni...cand nu ai cu cine sa vb iesi cu ei big grin

| Cojeae a răspuns:

Eu ascult Muzica trista si stau in pat. Intr-un fel ma mai linistesc.

| GodBlessYou a răspuns:

Uita-te la un film cu Adam Sandler happy

| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Ma descarc pe Gears of War sau pe CrossFire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi acum să spun şi eu idem Misogin, Liviu_2019 şi Andrei69 laughing.Ce fac? Îmi dau două palme şi-mi revin. Nu trebuie să las tristeţea să mă acapareze şi să-mi ghideze viaţa. De obicei sun o prietenă şi ieşim,ascult muzică veselă,citesc nişte bancuri, mă uit la ceva amuzant, orice ce mi-ar putea aduce un zâmbet pe faţă. Ştiu că momentele astea de tristeţe oricum vor trece şi-mi va părea rău că n-am făcut ceva să rezolv totul mai devreme.

| NewAn0nim a răspuns:

Ma masturbez!