| Valentina0147 a întrebat:

Ce faci atunci cand iubesti o persoana dar iti e greu sa recunosti pentru a nu rani ale persoane?

3 răspunsuri:
| grapeFruit09 a răspuns:

Daca sunt atit de imortante aceste persoane-uita persoana pe care o iubesti/Dar eu sunt de parerea ca trebuie sa vb cu persoana data si vedeti voi ce faceti.Depinde de situati, poate ne explici.

| ramitzu a răspuns:

Trebuie sa cantesti situatia si sa vezi ce e mai important pentru tine. Persoanele din jurul tau sau fericirea ta. Eu zic sa te gandesti foarte bine pentru ca mai tarziu s-ar putea sa regreti alegerea gresita. Numai tu poti stii raspunsul bun.

| lauriss86 a răspuns:

Traiesti cu durerea in suflet cum fac eu...