| anonim_4396 a întrebat:

Ce faci, ca sa te placa o fata?

Răspuns Câştigător
| Allinn a răspuns:

Ca sa te placa o fata primul pas ar fi ca si tu sa o placi, apoi daca vezi ca totul merge bine te porti frumos cu ea, lucrurile continua te porti frumos si cu prietenele ei apoi ea vede ca iti place sa te integrezi in grupuri si iti place sa comunici ea isi va crea o parere despre tine. Dar nu in ultimul rand trebuie sa mentionez ca trebuie sa o bagi in seama si sa incerci sa vezi ce-i place! Daca faci ce ti-am spus restul vine de la sine! Sper ca te-am ajutat! Fundaa?happy

| jokersmyle a răspuns (pentru Allinn):

Ms! Sigur ca fundalaughing

2 răspunsuri:
| Cristi_Sporiș_1994 a răspuns:

Trebuie sa ai atitudine, fi atent intreab-o cum a fost ziua ei, intreab-o despre ea, ce ii place ei cel mai mult sa faca, cand a facut ultima oara acel lucru, cum se simte cand face ce ii place cel mai mult, intreab-o daca citeste, ce filme ii plac, pune-o sa iti povesteasca despre filmul ei favorit, ascultati impreuna muzica ei preferata, spune-i preferintele tale in materie de filme, muzica etc. daca tu ai alte preferinte nu o mintii spunandu-i ca si tie iti place ce ii place si ei. fi sincer si arogant. intreab-o daca ar fi posibila teleportarea unde ar vrea sa fie in momentul acela, intreab-o unde a calatorit, daca se mai joaca cu papusile, fa glume cu ea, fi amuzant insa nu ii spune bancuri. e o mare greseala sa spui bancuri fetelor, devii plictisitor. in general vorbiti despre ea, si mai putin despre tine. Spune-i ca tu esti o fire mai misterioasa si nu te deschizi in fata multor persoane, apoi intreab-o daca se considera o persoana speciala. Spune-i ca ai vrea sa vezi daca e genul de persoana pe care ai vrea sa o cunosti mai bine. Provoac-o spunandu-i ca vrei sa o seduci apoi intreab-o "crezi ca poti sa imi faci fata?" ea o sa vrea sa iti demonstreze ca e suficient de buna pentru tine. spune-i scurt "demonstreaza", intreab-o cum ii place sa fie sarutata "tandru sau plin de pasiune?" ea nu are de ales daca vrea sau nu sa o saruti ci modul in care ai sa o faci. Fi destept si vigilent, lasa dulcegariile pentru mai tarziu. sunt multe lucruri pe care le poti vace ca sa o faci sa te iubeasca dar ma dor degetele.eh mult succes si nu uita funda