| Hajdeu_Ana_1982 a întrebat:

Cum sa faci o fata sa te placa

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Scoti banu

| RAY a răspuns:

Atractia e ceva involuntar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Devenind persoana caruia ei i-ar place. Adica nu te-ar mai place pe tine ci pe cine ai devenit pentru ca ea sa te placa. Intrebarea e: E benefic sa faci asta?

| sir sanjei a răspuns:

Esti femeie si intrebi cum sa faci o fata sa te placa?
Cred ca ar trebui sa stii cel mai bine!

| teemo2000 a răspuns:

Nu poti. Daca crezi ca te place, spune-i. Daca nu spera. Speranta moare ultima. Eu am sperat 4 ani. Si am ajuns de la cei mai buni prieteni sa nu mai vorbim. Si o iubesc enorm si in ziua de azi dupa 5-6 ami. Dar ea nu stie asta. I-am spus in trecut, dar ea a luat-o in gluma si eu nu am insistat. Ne cunoastem de mai bine de 12 ani.

| IoanaAndreiRosu a răspuns:

Buna... pai pentru inceput ai putea fii dragut cu ea... atent grijuliu sa te aranjezi sa nu umbli cu alte fete ca sa-i arati ca tu chiar o placi sa nu ii pui intrebri prea intime.sa o asculti In general sa fii dragut cu ea. Funda? O seara frumoasa va doresc! si muuuult succes!