| davidutz1234567 a întrebat:

Cum faci sa te placa o fata?

Răspuns Câştigător
| briosicabriosel a răspuns:

E chiar buna intrebarea si interesanta voi ca baieti aveti farmecele voastre asa ca veti gasi modalitatea cu care sa cuceriti o fata fete vor ceva finut, bine facut si totul aranjat excelent cum asa? sa nu stii? Hmmmm esti baiat pune-ti capul la contributie si va iesi ceva de acolo in iubire trebuie sa ai rabadre.tu ai? Incearca sa fii romantic. dar sa nu cumva sa fii doar la inceput si dupa aceea sa te lasi de romantism ca fuge fata de la tine...
Poti sa o faci sa te placa doar ca ai un zambet care nu-l mai are nimeni. poti sa fi dat cu un parfum care o atrage, prin privirea ta, prin felul cum vorbesti, prin simplu fapt ca esti diferit fata de cei de la bloc.sau din anturaju ei ...sau pur si simplu ca te imbraci sport sau elegant ...sau sau sau sau.si de aici in continuare te las pe tine sa te gandesti cam ce ar mai fi

Incearca sa o cuceresti prin gesturi tandre,spune-i ca e frumoasa,fa-o sa se simta bine cu tine,instanataneu o iei in brate,de cate ori te intalnesti cu ea cumparai macar o floare, asta daca deja va intalniti, daca nu si vrei sa o abordezi incepe cu o floare si totul vine de la sine.Nu uita sa o lasi sa vorbeasca,s-o asculti, vezi ce vrea si ea, apoi vei vedea.

6 răspunsuri:
| YoYoLicious a răspuns:

Daca esti urat, n ai ce facesad o sa fii friendzonat sad

| davidutz1234567 explică (pentru YoYoLicious):

Stii tu ca sunt urat?

| YoYoLicious a răspuns (pentru davidutz1234567):

Pay nu stiu.nu ai dat toate detaliile...tocmai d aia am luat principala varianta"daca esti urat". Spune tu mai multe detalii ca sa te pot ajuta

| Toluk19 a răspuns (pentru YoYoLicious):

Uita-te dintii la tine si apoi sai dai raspunsul baiatului daca e frumos sau nu!

| YoYoLicious a răspuns (pentru Toluk19):

Dragul meu, in primul rand poza este editata si arata o vampirita. In al doilea rand "daca" exprima o conditie, care poate fi acceptata sau infirmata. Nu am zis "esti urat si d-aia nu o sa ai niciodata o iubita". S-a inteles? K! bye!

| pastilutzateuraste a răspuns:

Eu zic ca nu poti sa faci pe nimeni sa te placa cu forta dar ai putea incerca cu vorbe frumoase si fi tu insati...