| stefan1306 a întrebat:

Cum faci o fata sa te placa?

6 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

rolling on the floor) sau cornul de la scoala, nu e atat de mare, dar merge

| stefan1306 explică (pentru vladmR):

Sunt la liceu fraiere

| Sabinutza16 a răspuns:

Foarte usor happy fi tu insuti si compoartate frumos cu ea happy! Bafta:*

| yomotherfucker a răspuns:

E usor. deoinde ce gen de fata e in primul rand smug daca e mai timida tu vei fi cu tupeu happy daca e cu tupeu si tu vei fi la fel happyhappy asa o faci sa rada asta de obicei fetele adora la un baiat simptul umorului! bafta kiss si cuvintele dulci!

| marinteodora a răspuns:

Uimeste-o spune-i zilnic ca e frumoasa dar nu in fiecare zi la aceeasi ora sa nu creada ca esti disperat sa o aperi de cei care ii vorraul si fi tu insuti

| frei a răspuns:

Ii zici ca e frumoasa si desteapta