| catarazedi a întrebat:

Buna cum sa faci sa te placa o fata

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu răspund pentru funde și scuze, dar nu. Mă rezum la TPU.
N-o lua personal, sunt un fel de... principii.
Îmi pare rău.
De altfel nu-s așa o expertă, oricum. Nu cred că te pot ajuta prea mult.

23 răspunsuri:
| forever4u a răspuns:

Poti sa fii tu insuti si sa incepi sa vorbesti cu ea despre diverse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu poți să o faci să te placă fiind tu însuși, nu mai încerca.
Chiar dacă ține pe moment, mai devreme sau mai târziu își va da seama cine ești și o vei face să sufere. Așa faceți toți. Muriți dacă sunteți naturali?!
Vorbește-i frumos, fi drăguț și atent, spune-i despre tine, despre pasiunile tale(fetelor inteligente le plac băieți dedicați), ascult-o, demonstrează-i că-ți pasă cu adevărat, fi perseverent, dar nu te grăbi totuși. Arătă-i că o iubești, nu că o vrei pentru că e „bună". Și fi mereu sincer. Și nu te lăuda, nu te da mare șmecher.
Să-ți spun un secret? Ne plac băieții mai inteligenți decât noi, chiar dacă nu recunoaștem niciodată. Dacă are apucături proaste nu o copia, dar nici nu încerca să o schimbi, să-i spui că greșește, se va oftica. Dacă mai vrei sfaturi să-mi spui.

Am uitat să precizez, ți-am descris ce să faci în cazul unei fete, nu al unei pițipoance sau copchilă dinaia bâtă. Mă gândesc că nu te-ai îndrăgostit de vreuna, nu? Pentru că dacă da, te compătimesc.
P.S: Să știi că nu-i adevărat că ne plac golanii, poate ne simțim atrase de unii băieți răi, dar atât. Nu ne gândim la o relție cu ei.(repet, dacă vorbim de fete inteligente).

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru catarazedi):

Ce să vorbești cu ea?
Nu știu. Important e că vorbește cu tine. Știe că o placi? Păi ar cam trebui.(dar nu-i frumos să-i spui pe mes). Dacă discuția decurge natural înseamnă că nu există tensiune între voi, ceea ce e bine. Nu știu despre ce vorbiți, dar orice subiect e bun cât timp vă ajută să vă cunoașteți, să vă apropiați.
Deși să-ți spun sincer eu am nevoie să privesc oamenii în ochi atunci când îi „descopăr". Bine, probabil pentru că pe mine nu m-a ptins prostia asta cu internetul, dar mă rog...
Mai voiam să spun ceva și am uitat... ahh

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru catarazedi):

Mi-am imaginat.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru catarazedi):

Nu mi-ai răspuns, știe că o placi?
Ce să faci? Zâmbești și vorbești frumos cu ea, stai mult prin preajmă, ești galant și drăguț.
Uite, dacă te va plăcea te va plăcea. Nu poți face o magie pentru asta, poți doar să fi natural.
Important e să-i spui ce simți. Îi poți pune o floare în bancă, în viitor. Dar doar dacă nu crezi că asta ar pune-o într-o situație neplăcută față de colegi. Ești poet? laughing Îi poți trimite bilețele dacă tot stai în spate. Nu vorbeam serios cu poeziile, dar să-i spui ce simți.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru catarazedi):

Și ce nu merge? Continuă să-i spui. Dacă nu încearcă să te îndepărteze e de bine. Dar dacă și ei îi dai răspunsuri la fel de scurte cum îmi dai mie... Glumesc.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru catarazedi):

Nu răspund pentru funde și scuze, dar nu. Mă rezum la TPU.
N-o lua personal, sunt un fel de... principii.
Îmi pare rău.
De altfel nu-s așa o expertă, oricum. Nu cred că te pot ajuta prea mult.

| Hieer a răspuns:

Asta depinde doar de tine. Fi tu nu te transforma in ceva ce nu esti. Ca pe parcurs o sa se vada...''Cucereste-o'' cu felul tau de a fi.happy

Sper ca te-am ajutat!

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Nu-i acorda atentie.

Răspuns utilizator avertizat
| Allisson a răspuns:

Fii indiferent,orce fata cind vede ca nu-i mai tragi atentia,ti-o atrage ea tie, si incearca cu orce chip sa te seduca, crede-ma te ajuta.
Schimba ceva la exterior, frizura sau hainele, ca sa observe. Vorbeste cu alte fete in fata ei.o da ..va fi geloasa si iti va scrii undeva pe facebook.♥
bafta...

FUNDA?

| aflavius a răspuns:

Mah. Eu te-as sfatui sa ii spui iar daca ea nu te place sa incerci sa o ajuti cu diferite chestii iar pana la urama o sa te placa daca te vei purta foarte foarte frumos cu ea. iti urez mult succes.

| Cataaa1 a răspuns:

E simplu fetelor le plac baieti care nu se lasa cu una cu doua (daca te refuza nu te lasa ) dovedestei cati place de ea mai mult nu stiu ce sa-ti spun

Răspuns utilizator avertizat
| Cataaa1 a răspuns (pentru catarazedi):

Da-mi funda

Răspuns utilizator avertizat
| Cataaa1 a răspuns (pentru catarazedi):

Ok

| Cataaa1 a răspuns (pentru Cataaa1):

Oricum nu te lasa daca iti place de ea la inceput o sa te refuze si apoi daca o sa fie reciproc succes

Răspuns utilizator avertizat