| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de baieti va plac? tupeisti sau timizi?happyArgumente va rog.

Răspuns Câştigător
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Ambele big grin Daca sunt timizi sunt asa de copilarosi day dreaming iar daca sunt tupeisti stiu sa te apere si sa isi impuna punctul de vedere intr-o problema b-) happy

14 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Destepti si frumosi.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Timizi dar in acelasi timp si tupeisti!
Adica, sa nu fie chiar asa sa vorbeasca incet, dar nici sa fie prea tupeisti sa nu te intelegi cu ei!

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Ambele.happy

| CandyES a răspuns:

Tupesist dar nici chiar sa intreaca masura happy. sincer cu unu timid ce sa fac? stau si ma uit la el iar el nu este in stare nici macar sa ma sarute.asa ceva sincer nu am nevoie, sau sa nu am ce vorbi cu el sai scot eu cuvintele din gura raised eyebrows

| pinkystyleツ a răspuns:

Exact ce a spus @Princess

| TVD13 a răspuns:

Pai nu-mi plac nici baietii prea tupeisti dar nici cei timizi...adika eu sunt si tupeista dar si timida (uneori)big grin. Ambele big grinlaughing

| maryy a răspuns:

Ambele dar in cantitati moderate happy nu prea mult din fiecare pentru ca strica, vorba aceea 'ce e mult strica' happy

| maftei a răspuns:

Eu as vrea sa fie de amndoua.Cu siguranta trebuie sa fie si una si alta

| PastilluTsaaa a răspuns:

Depinde de persoana...

| Princess_6005 a răspuns:

Amandoua. Vreau sa fie si timid si tupeis pentru ca amandoua au avantajele lor.

| SloOpY a răspuns:

Aku depinde de fecare

| RockChick a răspuns:

Timizi

| Yamasha_6905 a răspuns:

Timizi :X... poti avea mai multa incredere in ei...:X

| dragonu47_1447 a răspuns:

Pe mine nu prea ma plac baietii, sau cel putin asa sper dar nu e logic sa te placa si cei tupeisti si cei timizi? De cei tupeisti sti prea bine insa de cei timizi nu prea si depinde de tine si de cum te considera good girl sau bad girl