| InfinityLove a întrebat:

De ce noi fetele majoritatea ne 'indragostim' de baieti tupeisti si fugim de cei timizi?

Răspuns Câştigător
| tzutzkk a răspuns:

Probabil fiindca ei stiu sa ne atraga atentia, sa ne faca curioase, sa ne dea mii de motive ca sa ii descoperim....si in momentul in care avem inpresia ca ii cunoastem, ne dam sama ca in toata ziua gasim cite ceva nou, acest si este farmelul fiecarei persoane misterul.Insa cei timizi, sunt "timizi" si nu trezec interes

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De...va lasati prostite.smecherasii niciodata nu isi vor dori o familie si multe altele..si nu.nu sunt nici timid.deja m-am saturat ce stramba e lume, si cum au ajung fetele sa gandeasca.straight face trezirea!

| Originaly a răspuns:

S-a cam incins lumea pe aicilaughingHoo bree ca nu ti-a furat nimeni sunca din fasolelaughing

| InfinityLove explică (pentru Originaly):

Asa este vad ca se face si revolta inpotriva noastra?laughing

| Originaly a răspuns (pentru InfinityLove):

laughingRevolta?laughingputin spus, vad ca baietelu mamii devil2279 incepe decapitarea,rolling on the floorel habar nu are pe ce lume traieste! mai mult de 12-13 ani nu are... Take carewinking

| InfinityLove explică:

Alo care e probleme pana la urma? ce vrei sa ne atraga pe noi pe un baiat timid care nu scoate niciun sunet si care mai mult te enerveaza...

| Ionut a răspuns (pentru InfinityLove):

Chiar daca e topicul incheiat, vreau sa adaug ca : un baiat tacut care sa la locul lui si nu cere atentie nu inseamna mereu ca e timid. Timiditatea este prima impresie pe care ti-o face un baiat de genul acela. Timiditatea sau tacerea cum vrei tu sa-i spui dispare odata cu aparitia unei oarecare increderi.
Eu sunt acel gen de baiat care sta in banca lui, dar nu inseamna ca nu as avea curaj sa ma duc la o fata care imi place sa-i spun tot ce am in cap si in suflet. De asta va rog nu judeti dupa aparente ca o sa pierdeti mult in viata.
Succes big grin

| InfinityLove explică (pentru Ionut):

Ai dreptate big grin dar eu nu imi pot imagina ca as fii 'maritata' cu unu timid trebuie sa aiba fiecare propiile idei nu femeia mereu

| Ionut a răspuns (pentru InfinityLove):

Nu exista asa ceva. Omul ii este frica de necunoscut asa ca se fereste. Odata ce cunoaste acea persoana stie ca e in singuranta sa-si impartaseaza sentimentele, secrete sau chiar sa schimbe vorbe. Nu mai vorbesc de o relatie sot sotie, deja gradul acesta de relatie este avansat. Nu poti avea niciodata un barbat timid, doar serios, dur, aspru... infine.
Ideea e ca timiditatea e ca si frica, apare cand nu trebuie si te impiedica sa faci urmatorul pas, mic sau mare.

Ca sa-ti raspuns la intrebarea pusa :
Fetele fug in general de baietii timizi fiindca le lipseste curajul si increderea de sine. Fara aceste lucruri este imposibil sa treci prin viata.

O seara buna! happy

| JoeyJordison a răspuns:

La un baiat timid ai mai multe de descoperit. voua va plac aia care sar pe voi din prima, va pun mana pe fund si pe sani si va baga limba-n gat pentru ca la majoritatea dintre voi nu va place iubirea. un baiat timid stie sa pretuiasca o fata, celalalt cum te agata pe tine de reoede asa de repede te si lasawinking

| InfinityLove explică (pentru JoeyJordison):

Ai treptate mi-a mai spus cineva ca cei timizi sunt loiali laughing