| cevacumva a întrebat:

Ce fete preferati baieti? inalte sau mai micute ...eu de ex am 1, 68 iar ca dimensiuni 92 /61/93 sunt bine nu?

6 răspunsuri:
| xMoTaNeL a răspuns:

Alea inaltute imi plac mai mult.Dar nu prajini slabe fara forme.Cam pe la 1.71-1.72 cu forme si frumoasa.Pt mine asta e fata perfecta happy

Răspuns utilizator avertizat
| mogosan96 a răspuns:

Ba nu 1, 69! si da merg toate dimensiunile... app ce id de mess ai?

| ganton a răspuns:

168 cea mai tare inaltime pentru fete.

| Alexandrumar1 a răspuns:

Cu toate ca am peste 1.80 imi plac fetele de 1.57-166

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti minunata, eu nu tin cont de inaltime :) Doar sa-mi placa. Da-mi o cerere pe facebook :)) http://www.facebook.com/profile.php?id=100001171477070