| AdrianaB1 a întrebat:

Baieti ce preferati fetele mai inalte (165, 170) sau fetele mai micute (150, 160).
Din curiozitate, multumesc pentru raspuns.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cele micute

| OldSoul a răspuns:

Eu la randul meu fiind destul de inalt, prefer fetele mai inalte.
170-175, sa fie loc si de un toc daca e cazul.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Mai inalte.

| siriusblack98 a răspuns:

Eu avand doar 173 le prefer pe cele de 150-160.Sa fie la fel de inalta ca mine sau cativa cm peste iar apoi sa mai puna si niste tocuri deja ar fi stanjenitor sa mergem impreuna de mana.Un cuplu in care ea este mai inalta decat el nu este estetic in ochii nimanui oricat de lipsit de prejudecati ar fi.Pur si simplu nu arata bine.

| HadesSs a răspuns:

Nu e ok ca fata sa fie mai inalta decat baiatul deci la fel ca mine de inalte 1.70. happy

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru HadesSs):

Asta-mi aminteste de o relatie dintre un pitic, si o fata foarte inalta. laughing laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele peste 170

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cata rautate laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiferent

| Xdreaper21 a răspuns:

1,65-1,73(nu am nimic cu fetele care sunt mai mici dar eu am 1.90 si ceva si ar si ciudat)