| HG_Alexandra_2000 a întrebat:

Ce greutate trebuie sa aiba bagajul la RYANAIR? intrebarea e pentru cei care au calatorit cu avionul... scuze pentru ce am ales dar vr un raspuns cat mai repede si asta e cel mai cautat

Răspuns Câştigător
| Irinami21 a răspuns:

Daca ai bagaj de mana nu trebuie sa depaseasca 10 kg si dimensiunea de 55x40x20. Bagajul o sa fie trimis la cala fara taxe incluse. Mai nou asa procedeaza.

1 răspuns:
| Quassaar a răspuns:

Intra pe site-ul operatorului și găsești absolut toate detaliile.