| Anonim502514 a întrebat:

Bună tpuuu. Este adevărat că, compania Ryanair nu mai acceptă bagajul de mână mare, fiind un troler de 55 x 40 cm?
Adică trebuie plătit dacă îl trimiți la cală? Vreau un răspuns clar, adică dacă a călătorit cineva recent cu acestă companie.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Aici ai un raspuns foarte clar, chiar pe site-ul lor oficial:
https://www.ryanair.com/......ew/Baggage

PS data viitoare, fii cu bun simt si cere frumos, daca vrei sa ti se traduca ceva, sau sa primesti informatia toata, ca nu-i nimeni obligat sa-ti dea ceva, cand spui doar "vreau".

| AwGenetix a răspuns:

Raspuns final si clar : e adevarat.