| AlinElle89 a întrebat:

Ce ii excita cel mai mult pe barbati in dormitor?

Răspuns Câştigător
| lays a răspuns:

Nu toti barbatii sunt la fel.Eu vorbesc cu prietenele mele despre iubitii nostri si am constatat ca le plac lucruri total diferite. dar daca e ceva ce place tuturor. e o "bad girl". nu stiu vreun barbat care sa fie atras de o mironosita. daca ai atitudinea potrivita si un outfit sexy, il dai gatabig grinbig grin sunt diverse chestii care ii atrag. dar nu e prea potrivit sa scriu pentru ca mai intra si copiibig grin

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe mine nimic sunt o persoana rece ca gheata si condamnat la singuratate pe viatawinking

| ATHOS a răspuns:

Ioana, nu toti barbatii sunt la fel. Recomandarea pe care ti-o fac este aceea de a trece pe la librarie si de a cumpara o carte in domeniu. Acolo vei gasi cam tot ce vrei (inclusiv zonele erogene). Dupa ce vei fi citit foarte bine urmeaza sa experimentezi. Asa vei afla cel mai bine ce il excita cel mai tare pe prietenul tau. Desigur, un element deloc de neglijat este si discutia cu iubitul tau.
Bafta!

| tarziu a răspuns:

Femeia

| lOllipOp a răspuns:

Doar in dormitor?laughing

| DevilLife a răspuns:

HehlaughingDepinde...la unii le place sa faci pe sefa la altii sa fi tu cea care se supune...de obicei ii excita foarte mult privirea femeii pe care o au langa ei(privestel cand faceti sex si va ajunge pe culmile alea de sus)

| mario a răspuns:

Eu zic sa te axezi mai mult pe partile genitale atunci cand este vorba de preludiu dar si atingeri osuare pe spate sira spinarii de preferat, sa. i soptesti la ureche. cred ca e mai greu cu voi fetele, cu noi e mai usor.asa credbig grin

| ancutsa13 a răspuns:

Barbatii sunt fiinte vizuale (cred ca ai mai auzit de multe ori asta) si este foarte adevarat. Ei sunt excitati de imagini, asta chiar daca corpul fetei nu este perfect. Asta pentru inceput.
Apoi restul depinde de fiecare in parte... atingeri, priviri, soapte.

| BurnAlex a răspuns:

Real bad, bad, bad girl!:-D ap stiti care trebuie sa fie cele mai mari calitati ale unei femei(sotii)?(asta o stiu de la un preot) sa fie gospodina in casa, doamna in societate, si c***a in pat! Bad girl!:-p

| MaDuTzA_9669 a răspuns:

Cred ca atunci cand o faci pe nebunatica atunci cand le saruti gatu pana la buze big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O femeie!