| Deutsuuu a întrebat:

Ce ii excita cel mai tare pe barbati? Ce >credeti:?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

O fata cuminte care devine sexy pentru ei.

2 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Eu zic ca atunci cand noi, fetele dansam in fata barbatilor, ne dezbracam incetul cu incetul, mai exact cand facem striptess. Daca ar fi fata la o bara si barbatul in pat sau pe scaun... se incinge situatia big grin [parerea mea]

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,depinde,situatia se schimba de la baiat la baiat fiindca au...preferinte diferite si in acelasi timp ciudate.De exemplu, pe unii baieti ii pot excita hainele ...senzuale,ca sa le numesc asa. Daca esti singura cu un baiat intr-o camera la hotel sau in propriul apartament, in special noaptea si esti imbracata mai mult decat provocator gen ciorapi cu portjartier sau niste bikini si un sutien care este pe punctul de a nu mai fi pe tine, fii sigura ca l-ai adus in punctul maxim, cand isi pierde rabdarea si imaginatia "ii zboara pe unde poate". Chiar si un film pentru adulti ii poate excita pe baieti, sau o simpla discutie despre s*x.happy