| Elena2106 a întrebat:

Cum se excita barbati cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Gradul de excitabilitate este foarte diferit si depinde de la caz la caz, de firea inascuta sau dobandita pe parcursul vietii lor, de convingeri, de comportament, de asimilarea perversiunilor si fanteziilor sexuale in subconstientul fiecaruia. Dar probabil ca excitatia suprema poate fi provocata de aparitia in postura de nud sau in desuuri specifice. big grin

18 răspunsuri:
| cyupaku a răspuns:

Prin sex oral

| BIoody a răspuns:

When we finished off?big grin
lel =]

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Il intrebi maica. Fiecare e diferit. Uni sunt mai perversi si au putin masochism in ei alti daca le dai o palma peste cur in timpul sexului le adoarme scula.

| ș53fan a răspuns:

Poftim? Mesaj fantomă?

| Ruptura a răspuns:

Ii arati un san
Ce intrebare e asta. fiecare are gandirea lui, x se excita cand iti vede piciorul, z cand iti vede buzele, y cand ii vorbesti vulgar
Majoritatea sunt perversi

| ș53fan a răspuns (pentru Ruptura):

Rusineee!

| Elena2106 explică (pentru ș53fan):

Puuu maricica dansatoarea

| ș53fan a răspuns (pentru Elena2106):

Era floricicaaa! Floricicaaa doansatoarea! Sa va fie rusineee! laughing laughing

| CristianCristian99 a răspuns:

Cand iti vede fata! Si fundul si tatele.
Trebuie sa fi mai buna la pat ca toate la care o fost

| adiii90 a răspuns:

Cand ii iei ouale in gurita te joci putin cu cuculetu, el sa te linga in fund adica placerea mea asta este, ce zici ti ar place, lasa mi Facebook pe privat daca vrei

| Elena2106 explică (pentru adiii90):

Nu am Facebook

| adiii90 a răspuns (pentru Elena2106):

Offf reao dar ce ai un nr de telefon ceva?

| Elena2106 explică (pentru adiii90):

Am SnapChat numar de telefon dar de Germania pentu ca in Germania traiesc si am TPU mai mult nup

| adiii90 a răspuns (pentru Elena2106):

Aici pe TPU nu exista solutie sa vorbim? Sau cum e cu snapchatu

| Elena2106 explică (pentru adiii90):

TPU poti sa scrii mesaje dar nu ai voie sa scrii decat 25 mesaje pe 6 ore snapchat gasesti pe app store cauti si iti expica ei ce trebuie sa faci

| adiii90 a răspuns (pentru Elena2106):

Te ador papusa pacat ca nu putem vorbi pup pe pisicuta

| Elena2106 explică (pentru adiii90):

DA. Este sigur trebuie sa concurez la miss global