| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna,, A trata persoana iubita cu indifrerenta"?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A trata cu indiferenta inseamna ca nu iti pasa de acea persoana sau de ce face ea; cu atit mai mult nu poate fi persoana iubita.Numai bine.

2 răspunsuri:
| whoocares a răspuns:

Inseamna cel mai naspa lucru. daca iubesti o persoana.nu o tratezi cu indiferenta.si daca ea te trateaza asa.tu arata-i ca esti mai bun/a ca el/ea.si trateaz-o si mai bine decat ai fi facut-o- de obicei.happy

| NutZa1 a răspuns:

Hmmmm...te comfrunti cu asa o problema? Crede-ma daca este pesoana iunita si o tratezi cu indiferenta si nepasare nu inseamna mereu sa nu o iubesti, caci daca acea persoana ar fi in pericol sau intr-o prpblema grava bineinteles ca ti-ar pasa. Dar totusi vorbim de pesoana iubita, caci daca este cu adevarat iubita nu o tratezi cu indiferenta, dar asta tine cont si de tipul de persoana care treateaza cu nepasare.