| cata2cool a întrebat:

Ce inseamna cand fata foloseste un ac de cusut la hainele ei, face semne, il trece prin haine nu stiu dar tot ce stiu e ca are o prietena care se ocupa cu ghicitul in carti, tarot si treburi din astea si ea i-a spus sa faca asa dar nu vrea sa-mi zica pentru ce este.
Astept un raspuns care sa ma lamureasca, poate imi face vraji sau?
Va multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Ce fel de semne? Adica unele persoane le fac cruce la haine, adica daca pare o cruce.

| zorialbi a răspuns:

Din cate spui tu, e foarte posibil sa faca ceva vraji, mai bine ai sta departe de ea... Dar daca te spovedesti si mergi la biserica regulat nu se ating de tine vrajile. Numai bine.

| dada a răspuns:

Ciudat straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU mai crede in atatea prostii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt prostii. sa nu crezi in asa ceva. ignora tampeniile astea si cauta si tu o fata cu capul pe umeri, nu iti mai irosi viata cu specimene de-astea.