| Abstract a întrebat:

Ce inseamna cand partenerul iti spune in timpul actului sexual cand totul e placut ca te iubeste?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Este atat de fericit si innebunit de ceea ce-i oferi ca, prin cuvintele astea el incearca sa-si exprime recunostinta si dragostea pentru tine.

7 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Că știe să mintă frumos!, Sau poate chiar spune adevărul! Cine mai știe?! De la un bărbat, te poți aștepta la orice!

| Narcis2007 a răspuns:

Inseamna ca te iubeste...

| onasis1961 a răspuns:

Asta denota ca se simnte bine in compania ta, si intr-adevar te iubeste!

| Raul_7987 a răspuns:

Cauta in dex cuvantul te iubesc si acel lucru inseamna.

| Adrian1602 a răspuns:

Inseamna ca mai vrea si data viitoare dar mai intens

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si o repeta? Te iubeste, se simte atras de tine, te adora si simte placerea in acel moment.

| migiuvasile a răspuns:

Înseamnă că este satisfăcut