| veronicamilea a întrebat:

Ce pot face ca partenerul de viata sa fie mai afectos in timpul actului sexual?

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Stai de vorba cu el si spune-i, comunicarea e foarte importanta, ajuta foarte mult la consolidarea relatiei.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Spune-i! Poate nu stie ca tu vrei asta... Daca ii spui s-ar putea sa se schimbe lucrurile.

| Irina a răspuns:

Schimba-ti decorul. aprinde o lumanarica, fii mai tandra cu el si poate ia initiativa apoi.

| florar a răspuns:

Sa i ceri asta, ca argument pentru o mai buna performantza din partea ta.