| Alexuta333 a întrebat:

Ce inseamna cand prietenul tau ofera mai multa atentie Cs Globalului decat tie?

Răspuns Câştigător
| SamyJr a răspuns:

Eu daca sunt de o saptamana cu o fata imi doresc sa fiu 24 din 24 cu ea...

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ca e dependent de jocuri pe net...dependent rau.
Cauta sa-l scoti din casa, uite vine si primavara, cere-i intalniri pe-afara!
Multe!
happy

| slenderica a răspuns:

Inseamna ca cs global e mai misto decat tine.

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns (pentru slenderica):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca e un baiat normal.

| Bojica_Dinamo_Adrian_1994 a răspuns:

Ca este un gamer multor gameruri le plac cateo data mai mult unele jocuri de cat o persoana anumita chiar si eu ma aflu in categoria gamerilor

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Sperie-l cu despartirea happy
Cea mai buna metoda. Teoretic ar trebui sa te aleaga pe tine.In caz contrar nu ai pierdut mare lucruwinking

| SamyJr a răspuns:

Ca s-a plictisit de tine sad

| RexCuParuCret a răspuns (pentru Bojica_Dinamo_Adrian_1994):

Si e normal asa ceva?

| Alexuta333 explică (pentru slenderica):

Mersi de ajutor :*

| Alexuta333 explică (pentru SamyJr):

Suntem de o saptamana impreuna straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani are ^? sunt curios... oricum mai mult de 17 nu are, ce pretentii ai la el

| Darker a răspuns:

laughing. Cum asa?

| everythingwillbeokayx3 a răspuns:

Ca e dependent de jocul ala laughing sau ca nu te iubestebatting eyelashes una din doua.