| maria2303 a întrebat:

Ce inseamna cand visez ca cineva ma intreaba daca e prietenul meu baiatul de care imi place?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi interpretarea viselor pe www.elystar.ro
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Inseamna ca subconstientul tau stie ca prietenul tau nu este chiar " prietenul tau.Este un avertizment.Ai grija la prieteni falsi.

| Sperman a răspuns:

Inseamna ca ai visat, nu iti sunt semne ca se va intampla ceva, te gandesti tot timpul la tipul ala iar creierul noaptea proceseaza. Asa ca nu mai crede in toate cacaturile care zboara.

| cristinaiub a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie o data sa visez un baiat pe care nu-l suportam, chiar aveam o prarere foarte proasta despre el si dupa o saptamana ne-am cuplat si app si acum suntem impreuna si au trecut 6 ani de atuncilaughing cine stie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand visele sunt imagini ireale...descarcare ale emotiilor in timpul somnului.stai linistita ca orice ai visa nu se intampla.