| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca baiatul pe care il iubesti dar care iti zice ca nu te iubeste te pupa pe frunte(cu tandrete)..Ar putea fi EL orgolios stiind ca in trecut ma iubea iar eu pe el nu?

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Pai atuncea bagate in seama si tu cu el, fi-ti impreuna.

8 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Eu cred ca a facut gestul acesta "parinteste" mai mult decat din orgoliu.

| anonim_4396 explică (pentru daassh):

M-a sarutat. dupa acel pupic.Ce sa mai cred?

| daassh a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil face asta in speranta in seranta sa fiti din nou impreuna.

| anonim_4396 explică (pentru daassh):

E cam complicat..nu am fost impreuna...m-a iubit si l-am respins..il iubesc acum si ma saruta.El se da la multe fete dar eu am acceptat sa se dea si la mine sad

| daassh a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles situatia, atunci acesta e genul de baiat care incearca sa se dea la cat mai multe si vede cu, care-i merge.

| anonim_4396 explică (pentru daassh):

Ce as putea sa fac? Sa renunt la el stiind ca nu ma merita nu pot deloc! Am incercat de multe ori sad

| anonim_4396 explică (pentru daassh):

E prea complicata situatia! E si mult de povestit si nu vreau sa facem chat aici happy Oricum mersi de sfaturiwinking

| daassh a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici o problema oricand!

| daassh a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai atuncea bagate in seama si tu cu el, fi-ti impreuna.