| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca o fata se arata interesata de fosta mea relatie? Gen de ce nu a mers, cum era tipa, etc. E doar curioasa sau ar putea vrea ceva mai mult?
Mentionez ca si ea tot insista sa imi spuna ca s-a despartit de fostul ei, desi eu nu o intrebam ce, cum, ci ignoram, sau nu continuam conversatia pe firul respectiv.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti sa bagi o cioara vopsita (o minti) daca te deranjeaza ce ai facut cu fosta. Asa zici de bine te uiti in ochii ei si nu razi poti sa faci putina victimizare sa vada ca ai suferit daca e asa prinde mila de tine si va incerca sa fie corecta. Daca nu e serioasa o lasi in ferentari laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Urat, extrem de urat!
Cand esti intr-o relatie noua stabilesti de la inceput sa nu vorbiti de fostii vostri iubiti, ca se duce naibii toata romanta si placerae intalnirii.
Spune-i ca nu-ti palce sa discutati la intalnirile voastre despre fsotul ei iuit sau fosta ta iubita, ca asa ceva NU este nromal si nici placut.

| LPCTSTR a răspuns:

Poate vrea sa stie mai bine cum te comporti cu o femeie.

| ANONIMU3O02 a răspuns:

Și eu as face la fel daca aș fi cu o fata împreună care nu știu despre trecutul ei, poate ea te întreabă sa și dea seama ce fel.de băiat eștilaughing

| Mariamanuela a răspuns:

Aici cel mai probabil e că analizează comportamentul tău cu o femeie. Ce plusuri și minusuri au fost în fosta ta relație și la ce lucruri să se aștepte.

| anonim_4396 explică (pentru Mariamanuela):

Si e de bine sau de rau? laughing Adica face asta ca ma place sau doar asa sa vada ea?

| Mariamanuela a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu îți pot spune exact ce gandește ea) Dar din experiența proprie cred că te place de aceea află mai multe despre tine

| anonim_4396 explică (pentru Mariamanuela):

Mersi! Sper sa ai dreptate happy