| DezdemonaM a întrebat:

Ce inseamna pentru voi a te masturba...dati ex. Fundaa

10 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Cand sunt prea nervos si ma simt stresat, fap fap fap, eliberare, pfew ce bine ma simt dupa tongue

Răspuns utilizator avertizat
| daassh a răspuns:

Asta inseamna a te masturba MASTURBÁRE, masturbări, s. f. Acțiunea de a se masturba și rezultatul ei; onanism, masturbație sau pe scurt spus ati face "laba".

| bogdan72 a răspuns:

E... O modalitate de a experimenta o parte din placerea unui act sexual (doar o parte) fara a avea unul (si asta e partea buna mai ales daca nu ai pe cineva sau daca nu vrei sa iti incepi viata sexuala).

| ramonika125 a răspuns:

Masturbare- a iti produce placere singur/a. cred ca e un mod de a scapa de stres si de a te simtii bine.

| Versace_Geany_1993 a răspuns (pentru ramonika125):

Ai incercat si uh?

| ramonika125 a răspuns (pentru Versace_Geany_1993):

Intrebare de baraj. dar tu ai incercat?

| Versace_Geany_1993 a răspuns (pentru ramonika125):

Pai credeam cami dai un raspuns la intrebarea...

| DezdemonaM explică (pentru ramonika125):

Nu si nici nu o sa incerc!

| Versace_Geany_1993 a răspuns (pentru ramonika125):

Stres pe naiba,,,, placere draga cand o vrei, ilvre pe x sau y incerci etccc e simplu