| pryntesa a întrebat:

Ce inseamna pentru voi o relatie cu de iubire cu(o fata un baiat)?

4 răspunsuri:
| ĄŇÐİ a răspuns:

Pentru mine inseamna multa dragoste, incredere, iertare si sacrificiu. Din pacate eu nu am avut parte de asa ceva...

| alynutza_4886 a răspuns:

Fiecare dintre noi cautam mai mult sau mai putin constient iubirea; cautam pe cineva cu care sa savuram aceasta viata, sa ne iubesca si sa-l(o) iubim. Ne dorim ca acea fiinta sa ne inteleaga, sa ne impartaseasca placerile, sa ne aprecieze si mai presus de toate sa ne iubeasca asa cum suntem.

| Gentlemann a răspuns:

Inseamna sa cresti...mai intai, maturizeaza-te. pune burta pe carte pana una alta si atunci sa faci tu iubirehappyiubire inseamna multe.

| deeandre a răspuns:

Pai...inseamna incredere, sa stii ca si el impartaseste aceleasi sentimente pentru tine, ca si tu pentru el, sa stiii ca cuiva ii pasa de tine(in afara de familie), si multe altele...