| SERIALS a întrebat:

Ce inseamna sa fii homofob?

8 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Homofobia este ura amestecată cu frica de homosexuali.

| Camuflaj2017x a răspuns:

Adica cum erai tu inainte sa-i cunosti pe homosexuali aia. Acum esti de-al lor.

| SERIALS explică (pentru Camuflaj2017x):

De ce sunte de-a lor? Doar experimentez sexualitatea.

| SG1995 a răspuns (pentru SERIALS):

Dacă ești atras și de femei și de bărbați ești bisexual.

| Camuflaj2017x a răspuns (pentru SERIALS):

Atunci esti bisexual si experimentezi cu toti.

| sagetarius a răspuns:

Homofobia este termenul prin care se definește un "complex de emoții precum anxietatea, dezgustul, aversiunea, furia, stinghereala și frica" pe care le simte o persoană față de un homosexual sau o lesbiană. Ea include, de asemenea, respingerea persoanelor despre care se crede că ar fi gay și a tuturor lucrurilor asociate cu acestea.

| Alex_Marius_2001 a răspuns:

Tie frica sa nu fi gay

| Rostas_Raul_1991 a răspuns:

Inseamna sa iti fie tare tare teama ca vine un gay cu penisul erect spre fundul tau gata sa te penetreze cand te astepti mai putin