| Cazan_Vlad_2000 a întrebat:

Ce inseamna sa ma masturbez si cum pot sa o fac?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

A te masturba inseamna sa practici activitatea prin care tu insuti iti provoci placere si satisfactie adica sa te autosatisfaci...sexual. Autosatisfacerea o poti realiza si printr-o simpla mangaiere a penisului, sau frecarea acestuia in palma. Deloc complicat si mereu la indemana. Spor la treaba si....Succes!

| Matteo1234 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Bine zis "la indemana" laughing))))

| mihai69 a răspuns:

Înseamnă să obții plăcere prin stimularea organelor genitale de unul singur sau cu partener(i/e).
De făcut poți s-o faci în tot felul de moduri, e plin netul de filme...

| CodrutElian1990 a răspuns:

Cati ani ai?

| anonim123453313 a răspuns:

Pune ma si invata, lasa masturbarea!