| eu_7509 a întrebat:

Ce inseamna sa te masturbezi?

9 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Nu stiu sigur, intreab-o pe bunica ta.

| Rukhsandra a răspuns:

Sa-ti produci placeri singur/a...

| lovenotsex a răspuns:

Sa-ti produci satisfactie si placere singur/a... Dar astea sunt intrebari de pus?! Dragi admini, luati seama. Unii pun intrebari doar asa la pleasca.

| PredatoR a răspuns:

Pe ce planeta ai trait pana acum? thinking

| weedini a răspuns:

Ia trage un ochi in pantaloni si fa o conexiune laughing

| alysefu a răspuns:

Sa-ti freci organul...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi pn la cot mana-n buzunarbatting eyelashes love struck... auto`satisfacere! adica auto de la masina sti.stai intr-o masina, de spalat si ti-o satisfaci love struck baftee multelaughing

| AlecsRo a răspuns:

Sa te masturbezi inseamna sa-ti bagi betisoare, scobitori si alte chesti lungi si groase in vaginut. Daca esti baiat si gay, toate cele de mai sus se respecta in afara faptului ca ti le bagi in inelutul maro. Daca esti barbat str8 nu ai nevoie de sfaturile melebig grin

| AlecsRo a răspuns:

Sa te masturbezi inseamna sa'ti bagi betisoare, scobitori si alte chesti lungi si groase in vaginut . Daca esti baiat si gay , toate cele de mai sus se respecta in afara faptului ca ti le bagi in inelutul maro . Daca esti barbat str8 nu ai nevoie de sfaturile melebig grin