| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna sa te masturbezi?

13 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Sa-l faci pe Nea Costica sa se pregateasca sa dea la Pasarica -Succesx.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa te autosatisfaci sexual.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Masturbarea reprezinta autostimularea organelor genitale.
Te pup!

| BlitzLikeXd a răspuns:

Ai gresit categoria dar fetele se excita si se baietii fac laba happy

| NoNameasdod a răspuns:

Un forever alone pe nume Tybby (sau cv de genu) a pus chestia asta, si amu` o pus-o anonim. Genial =]]

| dasdsad a răspuns:

Sa ti-o freci pana explodezi smug

| geopopiku a răspuns:

Vad ca ai postat la categoria telefonie.ori n-ai fost atent ori e altceva si nu vrei sa ne spui.

| OdetteAndreea a răspuns (pentru geopopiku):

Mai degraba o gluma.

| geopopiku a răspuns:

Sa-i dai lui gogu in basca

| Roland22 a răspuns:

Sa te autosatisfaci sexual.

| Andreiyy a răspuns:

A te masturba inseamna sa te exciti. Fetele isi baga un deget sau un creon in "pasarica" iar baietii fac "laba". Masturbarea e perfect normala, asa ca dai bice happy tongue

| LikeARollingStone a răspuns (pentru Andreiyy):

Creon? pe bune? laughing

| dasdsad a răspuns (pentru Andreiyy):

Nota 10! laughing)