| Sweet111 a întrebat:

Ce inseamna sa te masturbezi?! funda!

Răspuns Câştigător
| XtReMeX4You a răspuns:

A SE MASTURBA a se autosesiza, a avea manivelă, a o bate la cap, a o ciocăni în vârf, a o da cu capu’ de toți pereții, a da cu mucii de faianță, a da cu sacâz, a-i da în cap lui chelu’ / lui mutu’, a o da pe sub mână, a duce copiii la piscină, a face bătături în palmă, a face laba, a face manivelă / zgudu, a freca gherțoiu’, (d. femei) a-și întărâta ghiocelul, a juca table, a o lua în mână, a o lua la labă, a planta copii, (d. femei) a pune degetul la omidă, a pune faianță, a se uita în ghioc, a o zăpăci.
Poate te ajuta.
Mult noroc kori.

9 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Autosatisfactia. Sa introduci degetul in vagin. (degetul sau altceva...)

| noktambul a răspuns:

Parca ai mai postat intrebarea asta si mai devreme. Ia-o la frecat si scuteste-ne de postari jenante!

| AndaAndore a răspuns:

Sa te masturbezi la fata este atunci cand iti introduci ceva in vagin [deget, vibrator etc], iar la baieti, popular spunand, atunci cand fac l**a. Autosatisfactiawinking
Fundabatting eyelashes?

| LUuuuci a răspuns:

Daca ne spui cati ani ai eu iti explic! Nu mi-ar placea ca curiozitatea sa faca greseli!

| kida_1642 a răspuns:

Binee e o chestie foarte scarboasaa cand un baiat face l''a acum intelegi... funda?

| XtReMeX4You a răspuns:

Uite poate te ajuta
A SE MASTURBA a se autosesiza, a avea manivelă, a o bate la cap, a o ciocăni în vârf, a o da cu capu’ de toți pereții, a da cu mucii de faianță, a da cu sacâz, a-i da în cap lui chelu’ / lui mutu’, a o da pe sub mână, a duce copiii la piscină, a face bătături în palmă, a face laba, a face manivelă / zgudu, a freca gherțoiu’, (d. femei) a-și întărâta ghiocelul, a juca table, a o lua în mână, a o lua la labă, a planta copii, (d. femei) a pune degetul la omidă, a pune faianță, a se uita în ghioc, a o zăpăci.
Poate iti ieste de folos
pooop.
sa-mi zici daca te-ai lamurit.

| TyTuS_4268 a răspuns:

Sa iti atingi oraganele sexuale... si putin sa te exciti :d funda?happy

| darkelf45 a răspuns:

Sa tio dau eu in gura.intrebari pentru copii fara vagin/penisrolling on the floor