| tania_3947 a întrebat:

Ce inseamna sex anal, oral si vaginal. nu va rideti va rog ca eu stiu... dar nu prea inteleg... explicati-mi si mie

Răspuns Câştigător
| Gabitsza a răspuns:

Sex anal inseamna cand un bagai isi introduce penisul in fundul (curu')laughing fetei
Sex vaginal inseamna cand baiatul isi introduce penisul in *** fetei
Iar sexul oral inseamna cand ori fata suge **** baiatului ori baiatul o linge pe fata in p**da
Am fost putin directa dar am vrut sa intelegi happy
Funda? :dbatting eyelashes

7 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

Cur/gura/**** faci de toate

Răspuns utilizator avertizat
| Ioana2518 a răspuns:

Anal= in fundulet
oral= cand o sug*
vaginal = cant de penetreaza in vagin

| Lol_1641 a răspuns:

Sexul anal e cand ti`o baga in Fund! laughing Oral e cand tu i`o sugi lui sau el se joaca cu limba la intre picioare! si Sexul vaginal, e... e sexul normal, sti tu acum...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa spusele gabiszei :*

| sweet23_4654 a răspuns:

Barbie girl laughing nu ar trebui sa te joci cu papusile smug straight facestraight face

| grasutzu a răspuns:

Bravo gabitsza laughing invatale si pe fetele astea mai micilaughing