| Baiatelu a întrebat:

Ce inseamna sex oral si ce inseamna. Nu stiu si vreau sa stiu, toti prieteni mei stiu, eu nu si imi e rusine sa ii intreb pe ei

18 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Ceva ce se face cand esti destul de mare ca sa intelegi ce e!

| MLSS a răspuns:

Sexul oral reprezinta introducerea penisului in gura unei femeibig grin

| delya91 a răspuns (pentru MLSS):

Si daca e barbat, ce are?

| zxzx a răspuns (pentru delya91):

Bagi pzd. laughing

| anonymus07 a răspuns:

Sexul oral se face prin introducerea organului genital al barbatului(penisului) in cavitatea bucala a femeii(gura).

| Br?ila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Inseamna fata să-ţi sugă p******* sau tu ii lingi fetei p********

| delya91 a răspuns (pentru Br?ila_Ana_Cosmina_1997):

Ai doar 15 ani si postezi raspunsuri aberante...Ce legatura are sexul cu gura?
Sexul se refera la organe genitale, dar se vede ca nu cunosti notiuni de anatomie, te bagi in seama sa faci puncte aiurea!

| Br?ila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns (pentru delya91):

Era vorba de sex oral

| delya91 a răspuns (pentru Br?ila_Ana_Cosmina_1997):

Lasa ca te vad eu cand te vor prinde unii in parc, iti vor face sex oral, dupa care iti vor da anal sa nu fi violata, dupa care iti vor da oral cu propriile-ti excremente, mor de curiozitate ce reactie o sa ai despre acest subiect!

| Br?ila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns (pentru delya91):

Te org, nu ma scarbii

| delya91 a răspuns (pentru Br?ila_Ana_Cosmina_1997):

Atunci, nu comenta la subiecte aberante daca nu esti cu picioarele in realitate!

| Oana92 a răspuns (pentru delya91):

Pana una alta tu esti aia aberanta, raspunsul anei a fost unul corect! sunt curioasa ce inseamna pentru tine sa faci sex oral, ca vad ca tu stai foarte bine cu anatomia...
p.s. pe langa ca esti proasta mai si dai din gura, asa, sa te vada toata lumea.bravo!

| Br?ila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns (pentru Oana92):

Multumesc foarte mult, fata asta radea harb de oala sparta

| delya91 a răspuns:

Buna intrebare! cati ani ai tu?

| OannaAnna a răspuns:

laughingrolling on the floor

| George_8501 a răspuns:

Inseamna cand tu ii bagi penisul in gura fetei

| delya91 a răspuns (pentru George_8501):

Si daca tu ai lua penisul unuia in gura, ce ar fi?
Nu vezi ca ai un raspuns aberant si injositor la adresa fetelor?
E clar ca la tine "este normal sa fi anormal"!

| Raul19 a răspuns:

Faci sex oral cand iti bagi penisul in gura unei fete.