| Andreyyw a întrebat:

Ce intelegeti prin aceasta fraza:
" Vreau sa gust intai viata si apoi iubirea in care doar tu crezi"

Răspuns Câştigător
| LiaElla a răspuns:

Pai uite, asta cred eu:
presupun ca e vorba despre un baiat, baiatul acela vrea mai intai sa se sarute cu alte fete, sa flirtreze cu ele, sa se jocae.etc
ar vrea sa vada cum e sa fii cu alte fete si apoi dupa ce se satura si vede ca niciuna nu este ca tine ar vrea sa vina la tine si sa il iubesti in continuare si sa fiti impreuna, deoarece din cuvintele astea imid au seama ca el crede ca tu o sa il iubesti mereu si o sa il astepti pentru ca il iubesti. Dupa parerea lui...mai intai vrea "gagici" apoi acea iubita dulce si cu care ar sta toata viata(adica uh )
Nu stiu, asta cred eu:* mult norochappy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vreau sa imi fac de cap si dupa aceea sa am o relatie stabila.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Ca vescan s-a indragostit de mineblushing

| Angel_8399 a răspuns:

Sex si apoi iubirehappy

| ღClauuღ a răspuns:

Adica vrea sa isi traiasca viata apoi sa traiasca poveastea de dragoste in care crezi tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu crede in dragoste si ca vrea sa zbpare din floare-n floare pentru o vreme... s-apoi' zbor placut, ce sa-i faci tu?