| ForeverWarrior a întrebat:

Ce is doreste cel mai mult o fata de la un baiat?

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sa fie iubita...

| Amelya02 a răspuns:

înţelegere
atenţie foarte multă
afecţiune
sinceritate

| neutrino a răspuns:

Sa fie respectata si daca baiatul este si prietenul ei, atunci mai doreste sa fie si iubita.

| h3r a răspuns:

Sa o faca sa se simta speciala, iubita, apreciata, respectata si unica femeie care ar putea avea acces la el.

| Delicacy a răspuns:

Nu am dreptul să vorbesc în numele tuturor fetelor, fiecare are propriile dorinţe.

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

O exorcizare in pat si o galeata plina cu melci (mancare frantuzeasca) la cel mai fin si mai scump ghetou upss adica restaurant si aa era sa uit "iubire, sinceritate, intelegere si bla bla bla"__alte vorbe de duh! Sa fie calcata de avion eventual...eu stiu...

| VampireBlood a răspuns:

Sa tina la ea cu adevarat!

| Cleopa a răspuns:

Sa ma iubeasca! (in adevaratul sens al cuvantului)!

| caterinasmile a răspuns:

Eu una imi doresc dragoste, intelegere si sustinere! cam asta in principal!

| caus3lov3ya a răspuns:

Sa...ii arate mereu cat de mult o iubeste si nu neaparat prin cadouri si bani cum vor toate lesinatele prin simplu fapt ca stai cu ea o asculti de exp ador cand adorm in bratele lui si ma rasfata doar pentru ca e langa mine si imi zice mereu ca sunt totul pentru el si are atata grija il iubesc! nu am nevoie de chestii materiale

| adaxbye a răspuns:

Depinde de fata. Unele vor sa arate bine si sa aiba bani,altele sa arate bine si sa se comporte ok, altele vor doar sa aiba o personalitate super draguta. Cate putin din fiecare, dar cu o doamna/domnisoara adevarata, mereu va trebui sa stii sa vorbesti cum trebuie si sa te comporti ca lumea. Eu de la un baiat n-am asteptari prea mari, nu pot sa zic ca astept pe cineva anume. Daca imi place imi place si gata. Sunt diferite situatii. :3

| lolly2 a răspuns:

Intelegere,respect,adevar,tandrete.

| AddictedToYou08 a răspuns:

Respect!winking

| Lexie99 a răspuns:

Sa fi sincer cu ea si sa-i demonstrezi ca o iubesti si sa nu creada altceva