| alexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx a întrebat:

In ce situatie nu isi doreste un baiat sa piarda o fata orice ar fi?

5 răspunsuri:
| WillWright a răspuns:

Daca o iubeste cu adevarat, si vrea sa-si petreaca tot restul vietii cu ea, atunci in nici-un caz n'o va lasa sa plece!

| KatomikaTakumi a răspuns:

In situatia in care chiar o iubeste, dar rar mai sunt baieti asa sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niciuna

| RandomGirl a răspuns:

Atunci cand si-a dat seama ca isi doreste sa isi petreaca toata viata alaturi de ea, cand toata lumea/viata lui se invarte in jurul ei, cand nu concepe o viata fara ea, cand o iubeste foarte mult, cu bune, cu rele.
Asta e parerea mea happy

| Mihaela0011 a răspuns:

1.Cand iubeste
2.Cand sufera o departire
3.Cand se simte singur
4.Cand fata e nucleul unui scop al sau de-o viata.