| Maxxie a întrebat:

Pentru o fata: ce isi doreste de la un baiat dau funda cine imi spune

12 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sa fie pe placul meu in primul rand. Daca o sa fiu cu un baiat, o sa fie pentru ca imi place[nu neaparat dar la modul general].
Sa fie el insusi, si sa tsina la mine.Atat!winking

| Anileda a răspuns:

Baniiiiiiiiilaughing

| denysame a răspuns:

Poi.sa tina la ea.so iubeasca sa o pazeasca si mai multe lucruri pe care nu sunt asa de importante fundita?

| NinaY a răspuns:

Sa ma omoareee ( scuze d raspuns dar sunt sup )
Sincer nu cred ca exista baiatul perfect.sau ceva de genu.asa ca nu am motiv sa spun ce mi'ar placea.Doar, sa stie sa ma inteleaga, sa ma asculte.altceva nu ma intereseaza. Daca stie sa faca asta, stie sa ma iubeasca, sa tina la mine.

| oana_9912 a răspuns:

Pai eu vreau sa ma respecte, sa nu ma minta, sa ma iubeasca, imi mai place ca ma surpinde mereuhee hee. restul` vine dl sinehee hee

| lovem3 a răspuns:

Pai sa iti spun din punctul meu de vedere:eu vreau sa fie si frumos (sa arate bine) sa fie si dur (cu baietii lui) sa fie romantic sa ma iubeasca sa nu fie violent cu mine sa imi faca mici cadouri din cand in cand sa nu uite cand e ziua noastra sa sune atunci cand promite ca suna sa nu ma insele sa aiba din cand in cand bunul simt de a-mi plati consumatia cand iesim undeva... iar la modul general depinde de fiecare fata in parte una vrea sa fie timid alta sa fie smecheras alta s'o bata si tot asa dar cel mai important e sa NU te prefaci mai bine fii tu insuti si daca fetei respective nu ii place de tine inseamna ca nu te meritahappy

| Yannaa a răspuns:

In primul rand sa arate bine fizic si in al doilea rand sa ne intelegem sa fim pe aceeasi lunime de unda(cand eu il intreb daca ii place nu stiu ce gen de muzica care mie imi place sa raspunda ca nu, etc ai prins ideea)

| Sound_9139 a răspuns:

Dai fundita celei cu '''baniiii'' te rog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii inalt si sa nu fi nesimtit iar daca chulesti si din astea in ochi unei fee nu pare tare sau ceva de genu pare ca nai scolasa si educatie si decat sati bati joc de ea mai bine nu vrea sa te aiba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.am avut norocul sa dau peste un baiat care ma iubeste neconditionat si care ma pretuieste mereu.pentru mine, cea mai frumoasa demonstratie ca ma iubeste a fost atunci cand mi-a fost alaturi la GREU...cand am avut nevoie de cineva care sa ma asculte, sa ma tina in brate atunci cand simteam ca o sa mor.Desii nu m-am comportat cu el mereu frumos, el ma iubea mai mult.
Asa ca iubeste o fata, fa-o sa simta adevarata dragoste, fa-o sa rada atunci cand are ochii inlacrimati, fii alaturi de ea cand se asteapta mai putin.
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am niste criterii batute-n pioneze, pe care sa le respect cu rigoare. Imi place felul de-a aborda fetelebatting eyelashes, cum vorbeste, privirea...trebuie sa ma atraga ceva la el, si apoi ramane de vazut daca ne potrivim sau nu(nu-ti inchipui ca imediat ne combinam si chestii de-astea).

| lovepink_2463 a răspuns:

Ce vreau de la un baiat. hm thinking pai in primul` rand as vrea ca dragostea mea pentru el sa fie reciproca, sa ne intelegem bine, nu conteaza banii sau daca are nu stiu ce masina. nu vreau sa fie cel mai frumos om de pe planeta, dar nici cel mai urat. sa nu fie baietel deala de cartier, care bea de stinge si fumeaza 2 pachete de tigari pe zi. si sa mearga la scoala, sa fie constient ca fara studii esti nimeni in viata. sa fie ambitios, sa stie ce vrea de la viata.si inca ceva important: sa se ingrijeasca, dar nu mai mult ca mine. adica sa nu ne batem pe placa, epilator sau mai stiu eu ce. poate cer prea multe, dar am intalnit baieti care se potrivesc caracterizarii mele.