| anonim_4396 a întrebat:

Ce isi doresc cel mai mult fetele de la partener intr-o relatie?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu stim nici noi ce le sta in cap - multi oameni divorteaza deci situatia nu e buna

| Ofiintă a răspuns:

Pentru ca o relație să funcționeze este nevoie de mai multe, nu doar de un singur ceva.
Iubire, respect, înțelegere.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sex delicios

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Am uitat sa zic de bani, inca imi revin dupa scena de la vot. ftele vor lux, bani, stabilitate, sa le plimbi cu bmw

| DeyCj a răspuns:

Să fie iubite, respectate, sprijinite la rău, şi ajutate la treburile casei.
Banii cam ies din ecuaţie, iar dacă ea se rezumă numai la asta atunci merită să nu aibă un bărbat.

| RAY a răspuns:

La fel ca noi, sa existe o atractie fizica intre parteneri,sa fie sanatos,sa aiba respect dar sa nu fie cuminte,plictisitor,si mie imi plac astea nebunatice,sa va intelegeti bine, sa va cunoasteti, sa experimentati chesti noi =nu ma refer la sex, dar noi vrem sex majoritatea nu ceva de durata, ceva serios

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Depinde de la fata la fata, si de la mentalitate la mentalitate. Nu exista un lucru comun pe care il vor toate persoanele din lume. Desi in marea majoritate, intelegerea si iubirea ar fi cel mai mare procentaj.

| Emilian65 a răspuns:

DRagoste si iubire fara margini.

| Sofer a răspuns:

Sa nu fie mințite și înșelate.

| alina2k18 a răspuns:

Fidelitate, respect si rasfat.
Cam atat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stabilitate financiară și emoțională

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să se simtă iubită. Iar un băiat să se simtă respectat.
Asta am înțeles din Biblie.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fie miliardar

Depinde ce fel de relație e, că există N tipuri de relații care și alea prezintă alte M subtipuri.
Să le fie satisfăcută o nevoie, oricare ar fi aceea și să împartă călătoria cu cineva merituos. Indiferent că e vorba de km, emoții, capital, experiențe, idei.
Aventură și pasiune autentică și pe placul amândurora.

| wexceptional a răspuns:

Sa le faci sa se simta bine apreciate si sa zambeasca mult daca le mai si iubesti deja sunt in extaz nu le mai trebuie nimic un suflet nobil asta vor care sa le puna lumea la picioare fara mari eforturi. sa o surprinzi tot timpul placut cu o prajitura cu o ciocolata cu un biletel pe care scrii ca e foarte frumoasa si pe spate sa scrii mai ales cand esti langa mine si dupa aia sa o chemi sa va uitati pe Netflix (dar nu la filme cu prostii) sau sa ii dai skate-ul tau sa se dea si ea mai ales daca ii arati cateva scheme. fetele vor lucruri simple sa fii tu autentic nu altceva. si sa o pupi pe frunte si pe nas si pe buze si sa o imbratisezi mai ales cand e cu spatele si sa o tii de mana dar sa nu exagerezi cu nimic pentru ca se satura la un moment dat si crede ca esti vreun disperat sau daca ai o drona si va jucati cu ea in parc sa ii dai si ei telecomanda nu sa o tii doar tu! daca e gustoasa sa nu ii dai prea multe dulciuri sau usturoi ca nu vrei sa ii strici gustul ok? ea e regina ta dar tu trebuie sa fii si tu regele ei.

| mikakusanagi02 a răspuns:

Ca baietii sa le dea hanoracul lor -.-