| BlitzLikeXd a întrebat:

Ce este sentimentul fata de partener/a in relatie?

Răspuns Câştigător
| ShadeAdda a răspuns:

1. Interes
2. Atractie
3. Indragosteala
4. Respect si socializare
5. Cooperare, prietenie si comunicare
6. Dragoste
Cam astea sunt etapele.

8 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Prima dată este cel de respect.

| Felys a răspuns:

Sentimentul nu se poate descrie,este sau nu, sentimente sunt de foarte multe feluri diferite pentru fiecare persoana in parte, intr-o relatie este ideal sa existe sentimentul de iubire, din pacate acesta nu este tocmai conform asteptarilor, fiecare are propria-i perceptie asupra relatiilor de orice natura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comunicare, intelegere si respect reciproc, daca sunt astea sigur o sa fie si dragoste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce ajungi sa il cunosti foarte bine te plictisesti.

| ang31989 a răspuns:

Respect, atractie, iubire!

| Alexu9696 a răspuns:

Cateodata de iubirea alteori de "pleaca draq ca m-am saturat de figurile tale", de obicei se termina cu "iesi dracu din viata mea"

Acuma depinde... daca sa meritat pentru iubirea aia sau nu, de obicei se merita pentru ca ramai cu amintiri frumoase...

| Nemesis2012 a răspuns:

Iubire :X Fundoi?