| Lavii_5713 a întrebat:

Ce-mi sugerati sa cumpar la prima intalnire un buchet de flori sau doar un fir de trandafir?big grin Sa o invit dupa la suc sau doar o plimbare prin parca?

Răspuns Câştigător
| Criiistinutsa a răspuns:

Lasa faza cu citatul acela esti ca un trandafir rozlaughing. eu consider o vrajeala maree.
la prima intalnire un trandafir rosu big grin si o plimbare prin parc:d.

12 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Ce aveti fratilor cu florile?
Pamantul se distruge si voi sustineti defrisarea.

Răspuns utilizator avertizat
| Criiistinutsa a răspuns:

Multumesc pentru funda!

Răspuns utilizator avertizat
| Trolli a răspuns:

Faceti ceea ce simti tu, eu cred ca un fir de trandafir este ok pentru prima intalnire. Acum este destul de frig pentru a va plimba prin parc, deci invit-o la un suc.

| Codrutzz a răspuns (pentru Trolli):

La el acasa la suc te referi? "unde e cald si bine " laughing

| Trolli a răspuns (pentru Codrutzz):

Nu vai, un suc la o cofetarie. ahahaa

| Lavii_5713 explică (pentru Trolli):

O cunosk de ft multa vreme ii cea mai buna prt a mea si o iubesc ft ft mult big grinbig grin ii prima intalnire pentru o relatie sa zic asa... :X

| LittleAngellll a răspuns:

Buna pai pentru prima intalnire eu cred ca ar trebui sa o inviti la un suc sa vorbiti... etc:d va mai cunoasteti... si cred ca ar fi bine sa.i duci un trandafir [rosu] =p~ iar la a 2-a a 3-a sai duci un buchet de floriibatting eyelashes

| blondutzata a răspuns:

Noua la fete ne place sa mergem la un suc si un fir de trandafir roz si binenteles complimente exemplu "esti preucum acest trandafir roz sau daca tu nai fi n-ar exista trandafiri

| AtlantisMe a răspuns:

Eu zic un trandafir. Puteti sa mergeti si prin parc si la un suc.

| DeeaDeedee a răspuns:

Eu cred ca un buchet de flori si o invitatie la suc e perfect.insa nu trandafiri rosii, pentru ca ink nu e iubita ta.mai bine alegi unii albi sau o combinatie si cu altceva.sunt convinsa ca fetele de la flori te vor ajuta sa le alegi.mult succes!