| cedracumacauti a întrebat:

Voi cum mi-ati recomanda sa merg la prima intalnire cu o fata? Eu m-am gandit sa i-au niste pantaloni negri, si camasa alba cu maneca lunga si un pulover cu anchior alb...sau camasa cu o cravata...imi place la nebunie sa ma imbrac in camasa!
Ce sa ii cumpar fetei aceleia? Un buchet de flori, ceva?

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Da, merge sa te imbraci asa.
Nu tuturor fetelor le plac astfel de baieti, insa eu as aprecia daca te-ai imbraca asa. Ador asta.
Cat despre flori, foarte buna ideea. Insa nu da bani prea multi pentru un buchet, sunteti la prima intalnire. O sa-i ajunga si un trandafir.

Take care, succes!

3 răspunsuri:
| OnlineZ a răspuns:

Mie mi-ar placea o costumatie mai sport. daca esti dotat o camasa stramta ..nu stiu o vestimentatie cool, e ok cum ai zis si tu ..de fapt acum sunt la moda camasile big grinbig grinbig grin:Si cred un buchetel de flori e ok pentru prima intalnire.Te pup si bafta la intalnire:X

| AlexTeYubeste315 a răspuns:

Prea comyca INTREBAREA laughing laughing)))))) pantaloni negri laughing bhaaa unde dracu te duci?
Te casatoresti? laughing ce dracu? laughing))) imbraca-te cu ce ai laughing asa mai de vagabond :-D
cu blughi si un tricow smeckher... dar daca ai fata de vreun tocilar laughing nu prea merge laughing

| andraeva a răspuns:

Bine gandit. Dar mi se par ca totusi pantaloni negri sunt destuli de eleganti doar pentru o prima intalnire. Eu zic ca mai bine iti iei o pereche de jeans mai eleganti cu tenesi care se asorteaza cu camasa si un "sacou" negru. Eu zic ca ar merge de minune. Trandafirii rosii ar fi de senzatie. Succes!