| Forevăr a întrebat:

Ce motiv ar avea ca sa ma stearga de la prietenii pe Facebook.
Adica na', eu il plac ( chiar il ador ), i-am cerut prietenia pe Facebook, ca sa vorbim..si m-a sters de la prietenii tocmai cand, azi, acum, vroiam sa-i spun ca-l plac straight face

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Poate nu-i place de tine.Prost loc ti-ai gasit si tu sa-i spui ca-l placi, pe facebookstraight face?

| AlinaPristavu19 a răspuns:

Dar de ce ar sterge o prietena lui de ce tocmai pe ea? adica el are in lista doar baieti? vorbeste cu el si incearca sa afli mai multe despre felul lui de a fi, poate a fost o greseala, poate stie ca il placi si nu vrea sa aiba de aface cu tine (nu vreau sa te descurajez dar am avut si eu problema asta cu nr de tel ....na din orgoliu masculin) plus ca facebook ul nu este o idee buna pentru dezvaluirea sentimentelor >gandeste te mana destinului asa a fost sa fie deci incearca data viitoare sa i o spui in lumea reala nu in cea virtuala.

| Forevăr explică (pentru AlinaPristavu19):

Nu stie ca il plac...si nu, n-are in lista numai baieti..si nu inteles de cee m-ar sterge, pentru ca vorbim asa din cand in cand...dar ultima data cand l-am vazut on era pe telefon. poate cineva i-a luat telefonul si ma sters pentru ca nu asa intelege de ce m-ar sterge straight face

| Dianochka a răspuns:

Serios,trebuie sa i-o spui in fata, nu pe net. Poate are prietena si ea te-a sters?)
Incearca s-l scoti undeva sa vorbiti si sa i-o spui.Succes!

| Forevăr explică (pentru Dianochka):

Prietena stiu sigur ca nu are...si nu am cum sa-l invit pentru suntem departe unul de alta big grin

| capcaunuu a răspuns:

Poate incearca sa te intrige. Si poate a reusit happy