| Raduuuuuu a întrebat:

Pentru fete : Ce va place cel mai mult la un baiat? >:?

Răspuns Câştigător
| liz23 a răspuns:

Buna,
Vrei sa stii ce le place fetelor in general sau din ce se spune unde te regasesti tu? poti gandi in felul urmator,tie ce iti place cel mai mult la o fata? In primul rand sa existe o chimie intre voi, sa te atraga fizic, apoi cum vorbeste cu tine, cum se poarta, cat de sincera si cel mai important daca sunteti pe aceeasi lungime de unda. Lucrurile care le-ai dori tu, le doreste si o fata. Din punctule meu de vedere 90 % tine de atitudine, zambeste, vorbeste, ai incredere in tine si poti obtine ce iti propui.

14 răspunsuri:
| Forevăr a răspuns:

Multe big grin
Ochii
Comportamentul

| Raduuuuuu explică (pentru Forevăr):

In ce sens ochii smug big grin? :-J puppy dog eyes? Ca tot mi so zis ochii adica puppy dog eyes?

| Forevăr a răspuns (pentru Raduuuuuu):

Culoarea ochilor oh go on Mie-mi plac baietii cu ochi albastri si verzi..fiecare fata cu parerile ei happy

| MLSS a răspuns:

Cand ma iubeste.
Inalt, cu o față uniformă, frumoasa si nu prea slab nu prea gras. Felul in care vorbeste, ochii, dar mai ales mainile[unghii ingrijite, neroase]

| catafreestyle a răspuns:

Intrebare de baraj laughing

| MatzzaaaEteeNaa666 a răspuns:

Ehee..pai,in primul rand sa stie sa se poarte frumos cu mine, sa fie atent (nu cadouri scumpe:-J), sa imi arate ca ma iubeste, si cred ca si aspectul conteaza cat de cat;(de preferat ochii, zambetul si freza.hee hee.)

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Faptul ca ma domina si imi ofera siguranta. si ca imi ofera cadouri scumpe( bentley, ipad, iphone4...)

| Silviu591 a răspuns (pentru ionutzicamariuca24):

laughing e si asta un motiv pentru unele

| Maryna78 a răspuns:

Ochii,parul si cum se imbraca.

| XamUITATsaimiPUNnumeX a răspuns:

Poi...Hmmm...:s..Sa fie atent cu mine, sa imi dovedeasca ca ma iubeste happy Adica..Nu`mi plac cei care iti ofera asa daruri in prostie..Iphone4..Ipad..Toate porcariile..Nu sunt o persoana materialista..Ma intereseaza ce are in suflet laughing Parerea meabig grin

| Monykka a răspuns:

1-Abtitudinea
2-Fizicul
3-Chipul

| CameliaKB a răspuns:

Pai...ochi(albastri sau verzilove struck), stilul cum se imbracahappyfreza:X, depinde daca e "romantic"(suna ciudat) sau "rebel"(mai ciudatlaughing ), daca ma place si daca se poarta frumos, adica sa nu inceapa cu "alte chestii" de la prima intalnirelaughing

| amonynus a răspuns:

Inteligenta,sa nu-si dea aere si sa arate bine. daca-ar avea si ochii albastrii...

| Demian_Larisa_1989 a răspuns:

Aspectul fizic, inteligenta, simtul umorului, siguranta pe sine, increderea care te face sa o ai in el.