| IooMar a întrebat:

S-a despartit de mine, apoi peste o saptamana cand eram online mi-a bagat in seama si de atunci, cand eram online mereu a facut asta. A zis ca vrea sa ramanem prieteni, dar mi se pare ciudat sa imi spuna ceva de fiecare data cand eram online. Adica de obicei un tip cand spune: "ramanem prieteni" o spune doare de dragul de a face asta. Voi ce credeti?

1 răspuns:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Este posibil sa regrete totusi ai grijas-ar putea sa invete ca il vei ierta mereu si este posibil sa incerce si alta data...tu decizi merita inca o sansa in inima ta?