| ge0rgianna a întrebat:

Ce parare aveti despre o relatie cu un barbat mai batran decat voi? credeti ca o diferenta de 10-15 ani ar afecta relatia?:d

5 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Yeap, nu ar fi afectata daca ati fi trait pe o insula lipsita de praguri le dragosteiwinking

lolita
| lolita a răspuns:

Depinde si de varsta fetei, daca ea are 15 si el 30 este o diferenta ca de la cer la pamant sau 20 si el 35 iar este o mare diferenta, dar la 40-55 parca nu este acelasi lucru, tinand cont de faptul ca femeia imbatraneste mia repef+¡de fizic decat barbatul. sfatul meu este sa nu ai o astfel de relatie deoarece vei trce peste adolescenta si te vei maturiza foarte repede, fiecare etapa in viata trebuie traita la momentul potrivit.

| butt3rfly16 a răspuns:

NU. Atata timp cat exista intelegere si iubire totul este posibilhappy

| laraandy a răspuns:

Eu cred ca nu! daca sunt pe acelasi lungime de unde, totul este ok.si eu am o relatie in care prietenul meu este mai mare cu 10 ani decat mine si nu e o problema asa mare.numai ca eu sunt mai copilaroasa si el nu prea ii arde mereu de copilariile mele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. sunt convins ca va afecta relatia, de dragoste.de prietenie nu cred.sexuala,doar timpul o da peste cap.