| Catalina0106 a întrebat:

Ce pare aveți de piercing in clitoris?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fug toti de tine cand il vad

| RoCkKiD a răspuns:

Ca sa citez pe cineva.

Omori cateva mii de terminati nervoase care ar putea fi folosite in scopuri mai nobile.

| Violleta2022 a răspuns:

Inutil si dureros.
In afara de faptul ca-ti provoaca durere, iritatie, posibil infectie, nu provoaca nimic altceva, fiind total inutil.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ce pare aveți de piercing in clitoris?
Parerea exprimata intr-un singur cuvant -- INUTILA. (lipsita de sens) thinking

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să fii nebună să faci asta.

| alina2k18 a răspuns:

Arata bine si atat, cica nu da nici o senzatie extra.

| Goete a răspuns:

Arata-ne unde ar fi, mai exact

Răspuns utilizator avertizat
| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Nebunie curată. ‘))

| Boblobobonti a răspuns:

Heii, te-ai mai interesat despre acest piercing? Și de ce neapărat în clitoris? Ar exista mai multe modele care nici nu incomodează și sunt și drăguțehappy